About Us

Trendweek, Türkiye’nin ilk dijital pr ve online itibar yönetimi ajansı Tick Tock Boom Digital PR & Marketing ‘in blogudur.

Tick Tock Boom, dijital dünyanın sunduğu fırsatları, müşterileri için maksimum fayda sağlayacak şekilde projelendirerek hayata geçiren, Türkiye ve Dünyanın önde gelen bir çok markasına dijital iletişim ve dijital pazarlama çerçevesinde hizmet sunan bir ajanstır.

Her biri kendi kategorisinde uzman, dijital dünya bağımlısı ve yaratıcı Tick Tock Boom ekibi, hizmet verdiği firmalar için en uygun kurguda online marka stratejileri belirler, bunları son teknoloji ve trendlerle harmanlayarak hayata geçirir.

Tick Tock Boom, dijital iletişim ve pazarlama çatısı altında sunduğu dijital pr, online itibar yönetimi, dijital strateji danışmanlığı, sosyal medya hesapları ve kampanya yönetimi, internet ve sosyal medya takip, raporlama, analiz ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmetleriyle markanıza değer katar.

Tick Tock Boom, geliştirdiği Türkiye’nin ilk ve en gelişmiş eş zamanlı sosyal medya takip, raporlama ve analiz aracı BoomSonar ile ile sosyal medya ve interneti sizin için eş zamanlı olarak takip eder, raporlar ve markanıza özel analizler sunar.
Internet ve Sosyal Medya Takip hizmeti almadan önce, lütfen bizimle iletişime geçin ve kararınızı BoomSonar‘ı denedikten sonra verin.

Bize ulaşmak için:
Telefon: 0212 293 80 00

Kurumsal web sitemiz:
www.ticktockboom.com
Tick Tock Boom ePosta: info [at] ttboom.com

BoomSonar web sitemiz: www.boomsonar.com
BoomSonar ePosta: sonar [at] boomsonar.com