İşletmeler İçin Facebook Messenger

Facebook, Aralık ayının başında web sitesinin sosyal medya entegrasyonunu daha da geliştirmek isteyenleri mutlu edecek yeni bir özelliğini duyurdu. Page Plugin altında getirilen bu özellik ile web sitenize Facebook Messenger kutusu ekleyerek ziyaretçilerinizin size o kutu aracılığıyla mesaj atmasını sağlayabileceksiniz. Facebook  Messenger‘ın bu yeni özelliğiyle ziyaretçileriniz sitenizi terk etmeden sizinle direkt iletişime geçebilecekler. Ayrıca, Facebook sayfanız üzerinden size ulaşamayan kişiler de sizinle anlık mesajlaşarak iletişime geçebilirler.

Page Plugin altında getirilen tek özellik sadece bu değil. İnternet sitenize, yeni bir kutucuk ekleyerek ziyaretçilerinizin etkinliklerinizi kolaylıkla takip etmesini sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca web sitenizi gezen ziyaretçileriniz o anda gördüğü etkinliğe de katılabiliyorlar.

Unutmayın, sitenizin bir sosyal medya hesabı olsa dahi ziyaretçiler yaşadıkları sorunları çözebilmek için öncelikle web sitenize gideceklerdir. Bu iki özellik ile birlikte hem sosyal medya entegrasyonunuzu tamamlamış olacaksınız hem de müşterileri ilişkilerinizi daha da sağlamlaştıracaksınız.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak