LinkedIn’den Yeni Video Filtreleri ve Yazı Efektleri

Profesyonel iş dünyasının en yaygın olarak kullandığı platform LinkedIn, eklenen yeni filtreler ve yazı efektleriyle, kurumsal sosyal ağ kategorisinde yenilikçi bir çizgi izliyor.

Microsoft tarafından satın alınan LinkedIn’deki değişimler herkesin dikkatini çekiyor. Sıkıcı bir iş dünyası sosyal ağı olmaktan sıyrılan platform, bünyesine yeni eklenen seçeneklerle daha fazla memnuniyet elde etme hedefinde. Var olan video moduna eklenen yeni filtreler ve video üzerine gelen yazı efektleri, geçtiğimiz ekim ayında test edildi ve olumlu geri dönüşler aldı.

Tabii LinkedIn’e eklenen özellikler arasında komik yüz filtreleri beklemesek de bazı özel çıkartmalarla karşılaşıyoruz. “Topluluk-Etkinlikler” ve “Mevcut Durum” olmak üzere iki farklı şekilde video filtrelerini kategorize eden LinkedIn, Snapchat’teki konum bazlı geofilter’leri andıran “Topluluk-Etkinlikler” özelliği ile kullanıcıların, etkinliklere özel çıkartmalar hazırlamasını sağlayacak. “Mevcut Durum” özelliği ile de kullanıcıların, “On The Air”, “Side Hustle” ve “Work High Five” olmak üzere üç farklı çıkartma kullanabilmesine olanak sağlıyor.

LinkedIn üzerinde kullanılabilen etiketlerin sayısının artabileceğini söyleyen LinkedIn Ürün Geliştirme Uzmanı Peter Roybal, kullanıcıların eklenen filtrelere olan ilgisinin baz alınarak geliştirme sürecinin devam edeceğini söyledi. Roybal, filtrelerin ilgi görmesi durumunda birçok farklı etiket ve filtrenin LinkedIn’e ekleneceğini de vurguladı.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak