Snapchat’in Uygulama İçi Mağazası Snap Store Açıldı

Daha önce logosunu taşıyan havlular, sırt çantaları ve dans eden sosisli sandviç kostümüyle ürün satışı yapacağının sinyallerini veren Snapchat, uygulama içinde açtığı mağaza ile bu projesini hayata geçirdi.

“Keşfet” sekmesi altında bulunan Snap Store’da şimdilik sadece Snapchat ürünleri satan uygulamanın, ilerleyen zamanlarda daha farklı markaların ürünlerine de yer vermesi bekleniyor. Snapchat kullanıcıları Snap Store’a girdiklerinde “Ürünler gözden kaybolabilir, eğer gördüğünüzü beğendiyseniz, ekranı üste kaydırın.” ibaresiyle karşılaşıyor. Bu uyarı, Snapchat’in 24 saat sonra ortadan kaybolan içerikleriyle uyum sağlayan bir durum. Şu an için mağazanın en gözde ürün, uygulama kullanıcılarının daha öncesinden tanıdığı “dans eden sosisli sandviç”.

Çeşitli tasarım tişörtler, kupalar ve iskambil desteleri de Snap Store’da yerini alırken, ürünlerin çoğunun yoğun ilgi gördüğünü ve şimdiden tükendiğini belirtelim. Snapchat mağazasına her hafta yeni ürünler eklemeyi planlıyor. Kullanıcı Snap Store’a üye olursa, yeni ürünler mağazaya eklenince haberdar ediliyor.

Snap Store özelliğinin Türkiye’de ne zaman kullanıma sunulacağı ise henüz belirtilmedi.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak