Foursquare Rozetleriniz Artık Swarm’da!


Daha önce yapılan güncellemeyle Foursquare ve Swarm uygulamaları ayrılmış; mayor’luk, liderlik tablosu ve rozetler kaldırılmıştı.

Mayıs ayı başında Swarm’ın 2.3 sürümüyle beraber kullanıcıların Foursquare’deki eski rozetleri artık yeni model etiketlere çevrildi ve “Etiket Defterim” sekmesi ekranının en altındaki menüye eklendi.

Etiket Defteri bölümüne giriş yaptığınızda, eğer eski bir Foursquare kullanıcısıysanız “Etiket Dönüştürücü 9000″ adlı makine sizi karşılayacak! Bu makine, daha önceden Foursquare üzerinde kazandığınız rozetlerinizi etiketlere çevirmenizi sağlayacak. Eski rozetlerinizi etiketlere çevirmek için rozetleri “Etiket Dönüştürücü 9000”e doğru sürüklemeniz gerekecek. Bu işlemden sonra diğer rozetleriniz otomatik olarak etiketlere dönüşecek.

Rozetlerin etiketleri çevirme işlemi sonrası “Etiket Defteriniz”de 100 tane etiket alanı olacak. Ekranı aşağıya doğru kaydırdığınızda bunlara ek bazı ekstra etiketler de göreceksiniz. Henüz kazanılmayan etiketler için farklı mekanlarda check-in yaparak etiket defterinizi doldurabilirsiniz. Etiketlerin üstüne dokunarak hakkında bilgi alabilirsiniz. Yeni sürüm ile etiketlerin sadece sayısı değil, ebatları ve görüntüleri de tamamen güncellenmiş durumda.

Yeni güncelleme ile sürprizler devam ediyor! Ekranı aşağı kaydırmaya devam ettiğinizde örümcek ve kapı görünecek. İçeri giriş yaptığınızda, tozlu bir ekran ve önceden kazandığınız rozetlerinizle karşılaşacaksınız. Ekrandaki tozu parmağınızla silip daha önce kazandığınız rozetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak