Hakkımızda

Trendweek, Türkiye’nin ilk dijital PR ve online itibar yönetimi ajansı Tick Tock Boom Digital PR & Marketing‘in blogudur.

Tick Tock Boom, dijital dünyanın sunduğu fırsatları, müşterileri için maksimum fayda sağlayacak şekilde projelendirerek hayata geçiren, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen birçok markasına dijital iletişim ve dijital pazarlama hizmetleri sunan bir ajanstır.

Her biri kendi kategorisinde uzman, dijital dünya bağımlısı ve yaratıcı Tick Tock Boom ekibi hizmet verdiği markalar için en uygun kurguda online marka stratejileri belirler, bunları son teknoloji ve trendlerle harmanlayarak hayata geçirir.

Tick Tock Boom, dijital iletişim ve pazarlama çatısı altında sunduğu dijital PR, online itibar yönetimi, dijital strateji danışmanlığısosyal medya hesapları ve kampanya yönetimi, internet ve sosyal medya takip, raporlama, analiz ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmetleriyle markanıza değer katar.

Tick Tock Boom, geliştirdiği Türkiye’nin ilk ve en gelişmiş eş zamanlı sosyal medya takip, raporlama ve analiz aracı BoomSonar Suite ile sosyal medya ve web sitelerini sizin için eş zamanlı takip eder, raporlar ve markanıza özel analizler sunar.
Web ve sosyal medya takip hizmeti almadan önce lütfen bizimle iletişime geçin ve kararınızı BoomSonar Suite‘i denedikten sonra verin.

Bize ulaşmak için:
Telefon: (0212) 293 80 00

Kurumsal web sitemiz:
www.ttboom.com
Tick Tock Boom e-posta: info@ttboom.com

BoomSonar web sitemiz: www.boomsonar.com
BoomSonar e-posta: sonar@boomsonar.com