Akıllı cihazlar revaçta

Artık akıllı telefonlarımız ve akıllı saatlerimiz var. Pek çok ürünün akıllısı çıktı çıkalı daha teknolojik, daha sosyal olduk. Akıllı şeyler serisine iki ürün daha eklendi; biri akıllı tekerlek diğeri akıllı yüzük.

Smarty Ring isimli ürün, akıllı telefon uygulamasına sahip. Kullanıcılarını e-postalarından, Facebook, Twitter bildirimlerinden, Skype’tan haberdar eden bu saat, Android ve İOS sistemleriyle destekleniyor. Ayrıca bu yüzük ile aramaları kabul ya da reddedebiliyorsunuz. Smarty Ring 2014 yılının Nisan ayından itibaren satışa çıkarılacak.

Akıllı bisiklet tekerleği The Copenhagen Wheel ise MIT lisanlı bir ürün. Bu tekerleği yine akıllı telefonunuzla kontrol edebiliyorsunuz. Bu tekerlek kablosuz ağa bağlanabiliyor ve tekerleğinizi telefon yardımıyla kilitleyebiliyorsunuz. The Copenhagen Wheel bisiklet sürüş tarzınızı tespit edebiliyor ve yol boyunca ne kadar enerji harcadığınızı size bildirebiliyor. Bu linke tıklayarak siz de akıllı tekerlek sahibi olabilirsiniz. https://www.superpedestrian.com/

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak