Görsel Revizyon Takip Sistemi: “Birevision”

Bu yazımız artık posta kutusunda bannergorseli-V18.jpeg gibi 18 kere revizyondan geçmiş dosyalar görmekten bıkanlar için geliyor. Karşımızda; istediği brief’i alamayan tasarımcılarla “istediği görseli ekte bulamayan” marka sorumluları öpüp barışsın, dünya daha güzel bir yer olsun diye yola çıkmış bir şirket var.

İster marka ekibinden ister ajans ekibinden olun, artık yaratıcı sürece girmiş görsel çalışmaların üzerinde yapılan tüm düzeltmeleri, Birevision ile kolaylıkla takip edebileceksiniz. Raporlama ve arşivleme özelliklerine de sahip görsel revizyon takip sistemi Birevision, kontrolden çıkan revizyonları dizginlemeniz için sizlere yardımcı olacak.

Proje yönetiminde de rahatlık sağlayacak Birevision ile her çalışma için harcadığınız zamanı takip edebilir, yapılan proje görsellerini birbirleriyle karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca projeler içinde özel mesajlaşmalar yapabilir, departman ve ekiplerin verimlilik ve yoğunluk raporlarını dilediğiniz gibi aylık ve yıllık olarak alabilirsiniz. İsterseniz sisteme dahil Arşivleme Sistemi ile dosyalarınızın daha derli toplu kalmasını sağlayıp arşivleme maliyetlerinizi de bu sayede düşürebilirsiniz.

Daha yakından incelemek için sizi bu adrese davet ediyoruz.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak