Instagram’da Rehberler

Sevilen hesaplardan kolayca güvenilir bilgiler bulabileceğiniz ve ilham alabileceğiniz bir yer haline gelmek isteyen Instagram, Rehberler (Guides) özelliği ile karşımızda!

Instagram Rehberler ile içerik oluşturucuları, tanınmış kişiler, kuruluşlar ve yayıncıların  önerilerini, ipuçlarını ve diğer içeriklerini daha kolay keşfedebileceksiniz.

Birçok insanın COVID-19 salgınıyla mücadele ettiği bu dönemde, Instagram Rehberler ilk olarak sağlıklı yaşam içeriklerine odaklanacak. Kendinize nasıl bakacağınızdan, başkalarıyla bağlantı kurmaya, kaygı veya üzüntü yönetimine ilişkin ipuçlarına kadar içerik oluşturucularının ürettiği Rehberlere hemen göz atabileceksiniz.

Instagram Rehber içeriklerini incelerken yararlı ipuçları ve önerilerle zenginleştirilmiş, oluşturucunun küratörlüğünü yaptığı gönderiler ve videolar göreceksiniz. Belirli bir gönderi hakkında daha fazla bilgi edinmek istediğinizde, resme veya videoya dokunarak orijinal Instagram paylaşımını inceleyebileceksiniz.

Ayrıca, keşfettiğiniz tüm Rehberleri, Instagram hikayenizden veya doğrudan mesajlarınızdan insanlarla paylaşabileceksiniz. Önümüzdeki günlerde, Rehberler arasında gezinmek Keşfet sekmesinden de mümkün olacak.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de kullanıma açılan Instagram Rehberleri kullanmak için Instagram uygulamasının ortasındaki simgeye dokunup hemen keşfetmeye başlayabilir ya da kendi Instagram Rehber’inizi yaratabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak