LinkedIn’de Paylaşımlara Yeni Özellikler

Yakın zamana kadar LinkedIn’de yapabileceklerimiz sınırlıydı, diğer kanalların aksine az sayıda yenilik geliyordu. Ancak son zamanlarda bu durum hızla değişti. Yeni çehresine kavuşan LinkedIn’de pek çok yenilik yaşanıyor. Bunlardan biri belki de LinkedIn kullanımımızı etkileyecek olanı paylaşımlara gelen özellikler. Yeni profesyonellerle tanışmak ve mevcutlarla paylaşımları artırmak için geliştirilen yeniliklerin bazıları şöyle…

Paylaşımlara Çoklu Fotoğraf

Tek bir fotoğrafın yetmediği konferans ya da etkinlik gibi anlarda hep daha fazla fotoğraf ekleyememek bir problemdi. Son yeniliklerle birlikte tek bir paylaşımda birden fazla fotoğraf paylaşmak mümkün. Özellik şu anda yalnızca iOS uygulamalarında kullanılabilir durumda.

Makalelerde Taslak Paylaşımı

Profesyonel yaşamın sosyal ağı olan LinkedIn’de makale paylaşmak oldukça prestijli olmasına rağmen gelebilecek olumsuz yorumlar sebebiyle zaman zaman ürkütücü de olabiliyor. LinkedIn yetkililerin tam da bu noktaya odaklanarak geliştirdikleri özellikle artık yazdığınız makaleleri taslak olarak kaydedebilecek, yakın arkadaşlarınızla paylaşabilecek ve onların yorumlarını alabileceksiniz. Hazır olduğunu düşündüğünüz anda makalenizi paylaşabileceksiniz.

Yorumların Yönetimi

Paylaşımlarınıza gelen yorumlar tüm kanallarda tam da istenilen ve hedeflenen etkileşimdir ancak bazı zamanlarda yorum yapılmasını istemediğiniz paylaşımlar da olabilir. İşte şimdi paylaşımları yorumlara kapama seçeneği geliyor. Ayrıca ilave olarak mention’landığınız ya da etiketlendiğiniz paylaşımlardan kendinizi kaldırabileceksiniz.

LinkedIn Paylaşımlarına Link

LinkedIn üyesi olmayanlar ya da giriş yapmayanlar da artık LinkedIn paylaşımlarını görebilecek. Bununla otomatik oluşan bir paylaşım linkini alarak istediğiniz bir kanalda paylaşma imkanı da geliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak