Messenger’da Görüntülü Konuşmalara Kişi Eklemek Kolaylaşıyor

Messenger, kullanıcıları için en iyisini düşünmeye devam ediyor. Sohbetsever Messenger, bu kez görüntülü ve sesli konuşmalara kişi eklemeyi kolaylaştırmak için harıl harıl çalışmış. Kısacası Messenger’da bundan böyle görüntülü ve sesli konuşmalarınıza sevdiklerinizi daha kolay ekleyebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi şu ana dek, birebir gerçekleştirdiğimiz görüntülü veya sesli sohbetleri grup sohbetine dönüştürmek için sohbeti kapatarak yeni bir konuşma başlatmamız gerekiyordu. Messenger’ın bu iyileştirici yeniliğiyle ise bu kadar zahmet ortadan kalkıyor. Çünkü sohbetimizi kesmeden görüntülü sohbet veya sesli konuşmalarımızı bir grup çağrısına dönüştürmek artık çok basit! Tek yapmamız gereken sohbet esnasında ekrandaki “kişi ekle” simgesini seçmek ve sohbete dahil etmek istediğimiz kişileri seçmek. Ne kadar kolay değil mi?

Önemli bir hatırlatma ile yazımızı sonlandırıyoruz. Şu an tüm Android ve iOS kullanıcılarının hizmetinde olan özelliği kullanmak için Messenger’ın son sürümünü indirmek ya da uygulamanızı güncellemek gerekiyor.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak