Havalimanındaki Sanal Rehberiniz: TAV Mobile

TAV Havalimanları Holding’in dört ülkede işlettiği dokuz havalimanının hizmetlerini içeren oldukça işlevsel mobil uygulaması TAV Mobile, bir çok yeni modül ve Türkçe dil desteğiyle birlikte güncellendi.

TAV Mobile, havalimanından kalkan ve havalimanından inecek olan uçakların uçuş bilgilerinden, havalimanı içerisindeki eczanelerin lokasyonlarına; yeme-içme mekanlarının detaylı bilgisinden, Duty Free’deki ayın fırsatlarına kadar bir çok farklı bilgiyi bünyesinde barındırıyor.

TAV Bilişim Hizmetleri Genel Müdürü Binnur Güleryüz Onaran, TAV Mobile’ın 210 binlik kullanıcısı ile havayolu ulaşımını tercih edenlerin kullandığı uygulamalar arasında ilk sırada olduğunu belirtiyor.

TAV Mobile’ın yeni sürümünde “flight track” modülü ile harita üzerinde uçağın kalkış ve varış noktaları ve uçuş rotasıyla tahmini lokasyonu takip edilebiliyor.

“Augmented reality” modülüyle de İstanbul Atatürk Havalimanı iç ve dış hat terminallerindeki “gate”ler, restoranlar, eczane, danışma, restoran, ATM, bilet satış noktaları, özel lounge’lar, kayıp eşya bürosu gibi noktalar akıllı telefonların kameraları kullanılarak, havalimanı içindeki pozisyonları görüntülenebiliyor.

TAV Mobile hakkındaki kullanıcı değerlendirmesi videosunu izleyerek uygulama hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak