Tweet Dizileriyle Gelsin Peş Peşe Tweet’ler!


140 karakter sınırını 280’e çıkararak kalbimizi fetheden Twitter bu aralar oldukça popüler. Her zaman popülerdi, evet, fakat şimdilerde yeniliklere oldukça açık durumda ve kendini geliştirmeye devam ediyor. Şimdiki özelliği nedir dersiniz? Tweet dizleri hoş geldi!
Nedir bu Tweet dizisi? Hemen anlatalım; Tweet dizileri özelliği birbirine bağlı Tweet’ler yaratmak demek. Yani bu Tweet’ler hep birlikte ve sırasıyla duruyor. Hikaye okur gibi okuyabiliyorsunuz. Bunu yapmak için “+” butonuna basmanız yeterli olacak. Eskiden birbirine bağlı Tweet’ler için başına rakam koyuyorduk. Amacımız karışmamasıydı. Şimdi ise bu da bitti. Her şey kolaylaşıyor!

Twitter Çok Heyecanlı
Twitter her şeyin farkındaydı aslında. İnsanların hikaye oluşturması için veya daha fazla bilgi paylaşmak için sırasıyla attığı Tweet’lerin başına rakam koyması veya bazen karışmasını uzun zamandır izliyordu. Her gün bir sürü “flood” Tweet’leniyor. Şunu da ekliyor; “İşte tam da bu yüzden Tweet dizileri atmayı, dizileri bulmayı, böylece kendinizi ifade etmeyi ve güncel kalmayı kolaylaştırdığımızı paylaşmaktan dolayı son derece heyecanlıyız!”

Artık düşündüklerinizi Tweet’lemek daha da kolay. Hem 280 karakteriniz var, hem de dizi özelliğiniz var! Daha ne olsun! Twitter’da hikaye dolu ve artık yaratıcılığınız tek sınırınız. Bu paylaşılan hikayeleri okumak için ise “Diziyi göster” butonuna tıklamanız yeterli. Daha keyifli Tweet’ler…

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak