WhatsApp’ta Her Sohbete Farklı Duvar Kağıdı Özelliği!

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, sunduğu yeni özelliklerle adından söz ettirmeye devam ediyor. WhatsApp sohbetlerinde arka planı değiştirebilmek, birçok kullanıcının yararlandığı bir özellik. Ancak özelliğin şimdiki halinde, arka planı değiştirdiğinizde tüm WhatsApp sohbetlerindeki arka plan aynı şekilde değişiyor. Ancak uygulamaya gelecek yeni güncellemeyle bu durum değişecek ve WhatsApp’a sohbete özel duvar kağıdı ayarlama seçeneği eklenecek.

“Bir daha asla yanlış sohbette yanlış mesaj gönderme konusunda endişelenmenize gerek yok,” diyen WhatsApp, duyurduğu yeni özelliğiyle kullanıcılarına seçtiği duvar kağıdını mevcut sohbette mi yoksa genel olarak mı kullanmak istediğini soracak. Böylelikle sevdiklerimizle olan sohbetlerimizin her birinde farklı bir duvar kağıdı, rehberimizde kayıtlı diğer kişilerle de başka duvar kağıtları kullanabileceğiz. Bu özellikle, hangi sohbet penceresinde olduğunuzu daha kolay ayırt edebileceğiz ve yanlış sohbete mesaj gönderme derdinden de kurtulacağız.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, varsayılan “doodle” duvar kağıtları için de yeni renkler ekleyerek duvar kağıdı seçimini geliştirmiş durumda. Ayrıca, 2 milyardan oluşan güçlü küresel kullanıcı tabanını daha iyi yansıtmak için dünyanın dört bir yanından yeni, çeşitli ve ikonik doğa ve mimari görüntüleri de tanıttı. Bunlara ek olarak, hem parlak hem de karanlık albümlerde yeni grafik tasarımlarının da tanıtıldığını belirtelim.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak