BoomSonar Suite’in Yepyeni Yüzü BoomStream ile Tanışın!

Markalar için her geçen gün daha zorlu hale gelen sosyal medya rekabeti; online kriz ve itibar yönetimini, gelişmiş, kullanışlı ve doğru sonuçlar elde edebileceğimiz araçları zorunlu kılıyor.

Markaların web ve sosyal medya takip, sosyal medya analiz ve yönetim, sosyal CRM, itibar ve kriz yönetimi, anlık bilgilendirme gibi ihtiyaçlarından haberdar olan BoomSonar Suite ekibi, onlara daha iyi araçlar sağlayabilmek için çalışmaya devam ediyor. Bu amaçla; Türkiye’nin ilk ve en gelişmiş Sosyal Medya Takip, Raporlama, Analiz ve Akıllı İş Platformu BoomSonar Suite birçok kolaylık sağlayan yeni arayüzü BoomStream ile karşınıza çıkıyor.

Peki, BoomStream Nedir?

BoomStream, markanıza ait tüm sonuçlarınızı görebileceğiniz, verilerinizi işleyebileceğiniz, online itibarınızı ve sosyal medya hesaplarınızı yönetebileceğiniz yeni nesil bir arayüz. BoomStream’in en önemli avantajı, her şeyi tek bir ekrandan yapabiliyor olmanız!

BoomStream’de göz atmak istediğiniz konuyu seçtiğinizde “akış” olarak ekleniyor. Akışınız eşzamanlı olarak güncellenip yeni sonuçlarınız otomatik ekleniyor. Eklediğiniz bu akışlar artık sizin çalışma alanınız da oluyor. Çalışma alanınızdaki farklı konu ve mecralara ait akışları sağa/sola kaydırarak önceliğinize göre sıralayabiliyor, özelleştirebiliyor ve ekranınızı şekillendirebiliyorsunuz. Her akış kendi içinde dinamik ve kullanışlı. Bir başka deyişle bu ekran, siz nasıl kullanmak istiyorsanız öyle!

BoomStream ile Neler Yapabilirsiniz?

1. Monitoring (Takip)
Web ve sosyal medya takibinde elinizin altında bulunması gereken tüm araçlar burada yer alıyor.

  • Twitter, Facebook, Instagram, Google+ sonuçlarınız için beğen, yanıtla, paylaş, retweet’le, takip et, direkt mesaj gönder gibi tüm aksiyonlarınızı akış üzerinden tek tıklamayla alabiliyorsunuz.
  • Twitter, Facebook, Instagram, Google+ sonuçlarınızın herhangi birine not ekleyebiliyor, iletiyi ön plana çıkarabiliyor, iletiyi dilediğiniz bir kişiye e-posta ile gönderip okundu olarak işaretleyebiliyor ve BoomSonar Suite’in diğer servisi Sosyal CRM’e ekleyebiliyorsunuz.
  • Twitter, Facebook, Instagram, Google+, forumlar, sözlükler, bloglar, şikayet ve haber sitelerindeki sonuçlarınızın tümünü pozitif, negatif veya nötr olarak işaretleyebiliyor, ilgili sonuca etiket ve konu atayabiliyorsunuz.

2. Management (Yönetim)
Twitter, Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, Google+ hesaplarınızı yönetirken ihtiyaç duyacağınız tüm araçlar elinizin altında.

  • Hesabınıza tanımlanmış sayfalarınızdaki mention, direkt mesaj, yorum, yanıt, retweet, yeni takipçi ve duvar iletilerinize akışlar aracılığı ile bakabiliyor, tüm sonuçlarınıza eşzamanlı ulaşabiliyorsunuz.
  • Hesabınıza tanımlanmış sayfalarınıza gelen tüm bildirimler için aksiyon alabiliyor; yanıtlama, beğenme, direkt mesaj, öne çıkarma gibi birçok aksiyonu alabiliyor, not ekleyebiliyor veya dilediğiniz kişiye e-posta yoluyla gönderebiliyorsunuz.

3. Reputation (İtibar)
İtibar yönetiminiz için ihtiyacınız olan güvenilir araçlarınızın tamamı burada!

  • İtibarınızı zedeleyebilecek tüm Twitter, Instagram ve Facebook kullanıcılarını, sayfalarını, etkinliklerini, gruplarını akışlarınızdan eş zamanlı takip edebiliyorsunuz.
  • Markanızın itibarını zedeleyecek herhangi bir bildirim gördüğünüzde not ekleyebiliyor, dilediğiniz kişiyi e-posta ile haberdar edebiliyor, ilgili konularda size özel tanımlanan alarmlarla krizlerinizi 7/24 kontrol altında tutabiliyorsunuz.

Gördüğünüz gibi BoomSonar Suite’in yeni ara yüzü BoomStream, markasının web ve sosyal medyadaki gücünü yönetip büyütmek isteyen herkesin işine yarayacak birçok özellikle karşımıza çıkıyor. BoomStream ile tanışmak için tıklayın.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak