Bridgestone ve Lassa, Sosyal Medyada Tick Tock Boom’a Emanet!

Türkiye’nin lastik pazarı lideri Brisa; Bridgestone ve Lassa markalarının dijital iletişim çalışmalarını Tick Tock Boom ile yürütecek.

Sektöründe hayata geçirdiği yenilikler ve müşterilerine sağladığı toplam çözümler ile  “tartışılmaz liderlik” konumunu koruyan Brisa’nın Bridgestone ve Lassa markaları için açtığı sosyal medya konkur süreci sonuçlandı.

Kaliteli ürün ve hizmetlerinin yanı sıra, yenilikçi pazarlama faaliyetleri ile öne çıkan Bridgestone ve Lassa’nın sosyal medya iletişimi çalışmalarının tamamını önümüzdeki dönemde Tick Tock Boom yürütecek.

Brisa; sosyal medya takip, raporlama, araştırma ve ölçümleme hizmetleri için ise BoomSonar ve BoomSocial ile anlaştı.

Dijital dünyadaki fırsatları, müşterileri için maksimum fayda sağlayarak hayata geçirmeyi vadeden Tick Tock Boom; küresel ve yerli olmak üzere 400’den fazla markaya sosyal medya yönetimi, online itibar yönetimi, dijital PR, sosyal medya takibi, raporlama, analiz ve araştırma alanlarında hizmet veriyor.

Son dönemde bünyesine kattığı yeni müşterilerle adından söz ettiren Tick Tock Boom, böylelikle Brisa, Bridgestone ve Lassa gibi önemli markaları da portföyüne katmış oldu.

2 Yorum

Bir Yanıt Bırak