BrandInspire ve Koç Üniversitesi’nin Ortaklaşa Düzenlediği Program İlk Mezunlarını Verdi!

BrandInspire ve Koç Üniversitesi’nin ortaklaşa düzenlediği Yeni Nesil Pazarlama ve İletişim Sertifika Programı, düzenlenen etkinlikte ilk mezunlarını vermenin mutluluğunu yaşadı.

Günümüzde markaların başarısını sürdürülebilir kılmanın planlı ve tutarlı bir iletişim ve pazarlama stratejisine sahip olmaktan geçtiğine inanan yeni nesil eğitim şirketi BrandInspire ve köklü eğitim kurumu Koç Üniversitesi, yeni bir eğitim ortaklığına imza atarak profesyonellere yönelik kapsamlı ve prestijli bir sertifika programı yarattı.

Kısa sürede tüm kontenjanını dolduran 9 günlük programda, akademinin ve sektörün duayenlerini içinde barındıran 21 kişilik güçlü bir kadroyla, dijital iletişim kaslarını güçlendirmek isteyen iletişim ve pazarlama profesyonellerine eğitim verildi.

Markalar için pazarlama, markalaşma ve pazarlama iletişiminin temellerini inceleyerek başlayan eğitim; Pazarlamanın Değişen Doğası, Sosyal Medya, Entegre Pazarlama, Dijital Kurumsal İletişim, Online İtibar ve Online Kriz Yönetimi, Web Pazarlama, Dijital Reklamcılık, İçerik Pazarlaması, Mobil Pazarlama, Araştırma ve Büyük Veri gibi alanlarda buz dağının görünmeyen kısımlarına da değinerek, katılımcılara markalarını dijitalin geleceğine taşıyacak yeni nesil bakış açıları ve önemli araçlar kazandırdı.

Markalarını geleceğe taşımak isteyen pazarlama ve iletişim profesyonellerinin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan Koç Üniversitesi-BrandInspire Yeni Nesil Pazarlama ve İletişim Sertifika Programı hakkında daha fazla bilgi almak için BrandInspire web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak