2013 dijital trendleri

PSFK, 2013 Dijital Trendler ‘ine yönelik tahminlerini konuşmak üzere konunun uzmanlarını bir araya getiren bir Google Hangout düzenledi. Düzenlenen sanal etkinliğe Ari Kuschnir (mssgpeces), Chase Jarvis (CreativeLive), David Polinchock, Jonathan Ford  (Pearlfisher), Aziz Ali (PSFK) ve Rachel Shechtman (Story) katıldı. PSFK’nın kurucusu ve başkanı Piers Fawkes etkinliğe moderatörlük yaptı.

Bu etkinlikte öne çıkan başlıkları kısaca sizlerle paylaşıyoruz.  Dilerseniz, aşağıdaki videodan etkinliğin tamamına ulaşabilirsiniz.

Perakende

Rachel Shechtman: Online markalar, offline marka deneyimi yaratma çabalarına girişecek, örneğin Banana Republic mağazalarında bir salon ve kafe ile hizmet sunuyor.

İnovatif Fiziksel Objelerin Önemi

Ari Kuschnir: Gelecek yıl içinde markalar müşterilerinin hayatını kolaylaştıran fiziksel objeler sunacaklar.

Sağlık

Jonathan Ford: 3D printer gibi teknolojik yenilikler sağlık sektörünü yeni bir noktaya taşıyacak. Londra’daki Paralympic Oyunları’nın gördüğü ilgiden teknolojinin sağlık endüstrisini nasıl değiştirdiğini ve insanların artan sağlık bilincini görmek mümkün oluyor.

Orta Doğu

Aziz Ali: Bölgede giderek büyüyen yazılımcı ve hacker kitlesi var ve bu insanlar bölgenin yaşadığı teknolojik çözüm açıklarını kapamak için bir araya geliyor.

Mobil Teknoloji

David Polinchock: Mobil teknolojiler “augmented reality” gibi yeniliklerle gelişmeye devam edecek ve farklı müşteri deneyimi sunacak.

Eğitim

Chase Jarvis: Geleceğin eğitim kaynakları çok daha açık ve meraklı kafalar tarafından kolayca ulaşılabilen bir şekilde düzenlenecek.

Etkinliğin videosu:

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak