Doğum Günlerini Facebook Hikayeler ile Kutlayın

Bütün özel anlarımıza eşlik etmek isteyen Facebook, doğum günlerini de es geçmiyor, doğum günü hikayeleriyle geliyor.

Uzakta olan sevdiklerinizin doğum günlerini kutlamak için telefona sarılanlardan mısınız? Ya da içinizdeki nostaljiyi öldürmeyip hala posta ile dünyanın öbür köşesine tebrik kartı gönderenlerden misiniz? Facebook’un yeni özelliği “doğum günü hikayeleri” sizin gibi doğum günlerini unutmayan sadık arkadaşlara geliyor. Artık Facebook hikayeler ile sevdiklerinizin doğum günlerine özel dijital tebrik kartları, fotoğraflar ya da videolar paylaşabileceksiniz. Sonuç; birbirinden unutulmaz interaktif ve eğlenceli doğum günü hikayeleri!

Her gün 500 milyon Facebook kullanıcısı, sayfalarında hikaye paylaşıyor. Facebook, gördü ki bu kullanıcılar, arkadaşlarının ve ailelerinin doğum günlerinde de yaratıcı ve düşünceli hikayeler paylaşmak istiyor. Kullanıcılar doğum günü hikayeleriyle çocukluk yıllarındaki en absürt fotoğrafları ya da videoları paylaşıp arkadaşlarını gözyaşlarına boğabilirler. “Bana bir tebrik kartı yeter.” diyenlere ise çok şık tebrik kartları sunuyor.

Doğum günü hikayesi paylaşmak için önce hikaye akışınızda çıkan doğum günü bildirimini tıklamalısınız. Ardından en içten kutlama mesajınızı iletmek için fotoğraf, video ya da tebrik kartını seçip paylaşıyorsunuz. Hatta bu kadar da değil! Paylaşımınıza bir müzik etiketi ya da “Mutlu Yıllar” müziğini ekleyebilirsiniz. Bu adımlardan sonra, sevdiklerinizin doğum günü hikayesinde sizin paylaşımınız da yerini alacak.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak