Ebeveynler Google Home Mini ile Hikaye Okuyor

Google Home Mini, tüm ebeveynlere çocuklarına daha eğlenceli ve gerçekçi hikayeler okuması için el uzatıyor.

Sizce bir çocuğa hikaye okurken onu en fazla etkileyen hangisidir? Düz bir hikaye anlatımı mı yoksa efektler, müzikler eşliğinde eğlenceli bir hikaye anlatımı mı? “Tabii ki ikincisi.” dediğinizi duyduk bile. Google Home Mini, çocuğunun hayal dünyasını okuduğu hikayeyle daha da geliştirmek isteyen anne babalara üç hikaye kitabı sunuyor: “Aslan Kral”, “Alaaddin” ve “Karlar Ülkesi”! Ebeveynler bu hikayelerden birini okumaya başladığında o sihirli dünyanın içindeki müzikler ve ses efektleri bir anda hikayeye eşlik etmeye başlıyor. Bu üç hikayeyi sular seller gibi bilen Google Home Mini, anne babalara hikayenin hangi bölümünü okurlarsa okusunlar fon müziğiyle eşlik etmesini biliyor.

Çocuklar büyüdüklerinde bir zamanlar kendilerine okunan o hikayeleri kendileri de okumak isterler. Google Home Mini, hikaye okumak isteyen 13 yaşın altındaki çocuklar için anne babalara çocuklarına özel hesap oluşturma imkanı da sağlıyor.

Sizin de çocuğunuz varsa hemen kostümlerinizi giyinin, karakterinizin sesine bürünün ve Google Home Mini ile ona eğlenceli bir dille hikayenizi okumaya başlayın.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak