Facebook “Music Stories” ile Daha Fazla Müzik Keşfedin!

Facebook’taki yeni Music Stories özelliği ile müziği daha çok keşfetmeye ve daha kolay paylaşmaya hazır olun!

Facebook’un ilk aşamada yalnızca iOS uygulamasında yayına alacağı özelliği ile kullanıcılar, Apple Music veya Spotify uygulamaları üzerinde dinledikleri şarkıların/albümlerin 30 saniyelik ön izlemesini kendi zaman tünellerinde paylaşabilecekler.

We’re introducing “Music Stories” today to enable better music discovery and sharing on Facebook. The new post format…

Posted by Music on Facebook on 5 Kasım 2015 Perşembe

Yeni duyurulan özelliği kullanmak için izlenmesi gereken adımlar ise basit; Apple Music veya Spotify uygulamalarında “Paylaş” butonuna basarak linki kopyaladıktan sonra bağlantıyı Facebook durum güncellemesine yapıştırarak yeniden “Paylaş”a tıklanması yeterli.

We’re introducing “Music Stories” today to enable better music discovery and sharing on Facebook. The new post format allows people to listen to previews on Facebook from Apple Music and Spotify. You can read more about it on Facebook for Media: http://media.fb.com/blog

Posted by Music on Facebook on 5 Kasım 2015 Perşembe

Müzik keşfetmeyi ve paylaşmayı kolaylaştırarak müzik severleri sevindirecek Facebook Music Stories, aynı zamanda beğenilen şarkıyı iTunes üzerinden hızlı bir şekilde satın alabilme veya Spotify üzerinden müzik listesine ekleyebilme imkanlarını da yanında getiriyor.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak