Facebook’la Geçmişi Siliyoruz!

Geçmişi silemezsiniz… Valla siz ne derseniz deyin Facebook geçmişinizi bile siliyor! Şimdi ciddiye alanlar olacaktır şu olayı bir açıklayalım; Facebook geçmişi siliyor derken tabii ki geçmişinizi silmiyor. Yeni güncellemesiyle Facebook’taki geçmiş aktivitelerinizi tek tuşla siliyor. Nasıl mı? Siz isteyin, biz anlatalım efendim.

Bayram Temizliği Kapıda!

Sosyal medya devi Facebook’ta geçmişte, şimdi moda olmayan birçok demode şey paylaşmış olabiliriz. Hele Facebook’un ilk kullanıcılarındansanız vay halinize! Belki de ergenliğiniz, aşk acınız veya paylaştığınız harika şarkılarınızın hepsi tam da orada. Bu gönderileri tek tek silmek resmen işkence. Bununla kimse uğraşmıyor açıkçası. Eskilerde önemli bir şey varsa ve mutlaka silinmesi gerekiyorsa ancak uğraşılabilir. Şimdi ise Facebook yeni özelliğiyle “clear history” diyor! Şöyle ki üzerinde çalıştığı yeni özellik sayesinde Facebook gizlilik ayarları gerçekleştirdiğiniz bölümde bir “clear history” seçeneği olacak. Böylece geçmişinizi kolayca temizleyebileceksiniz. Bayram temizliği kapıda desenize… ?

Sizce Facebook bunları kendini affettirmek için mi yapıyor? Yani affettirmek istiyorsa çok daha kullanışlı yeni özellikler sunabilir bizce. Evet, bu da oldukça kullanışlı fakat en iyisi değil! Özelliğin şimdilik sadece duyurusu yapıldı. Önümüzdeki günlerde eminim hepimiz bu özelliğe akın edeceğiz ve Facebook sayfamızda yeni bir başlangıç yapacağız…

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak