Messenger Kids’te Yeni Yıl Coşkusu!

Çağımız ilerliyor, nesiller değişiyor ve bugünün çocukları teknolojiyle iç içe bir yaşam sürüyor. Tabii haliyle bu teknolojinin içerisinde sosyal medyadan uzak kalmaları da imkansız. Tüm dünyanın en popüler uygulamalarından Facebook da çocuklar için geliştirdiği Messenger Kids uygulamasıyla ebeveynlerin kontrolünde bir sosyal medya kullanımı sunuyor.

Kullanmak için çocuğun 13 yaş sınırı olan Facebook üyeliğine gerek duymadan, ebeveynlerinin hesabıyla giriş yapılabilen Messenger Kids uygulaması çocuklara sunduğu eğlenceli filtrelerle de dikkat çekiyor. Yeni yıla sayılı günler kala yepyeni filtre, maske ve çıkartmalarla 2020’yi kutlayan Messenger Kids’in özellikle dans eden Noel Baba filtresi, havai fişek ve konfeti konseptleri tatil ruhunu yansıtıyor.

Bunun dışında diğer kültürlerden de yeni yıl kutlamalarına yer veren Messenger Kids’te, ebeveynler çocuklarına Noel Baba filtresiyle mesajlar iletebilecek ve onların yeni yıldan beklentilerini öğrenebilecekler. İki günde bir yayınlanan güncel konseptlerle çocuklar yeni yıl heyecanını doyasıya yaşayacak.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak