Ford’tan Acemi Spiker Uygulaması

Ford Türkiye Facebook sayfasında oldukça eğlenceli bir uygulama başlattı. Futbol severlerin içindeki coşkuyu ortalarına çıkarmalarını sağlayacak Sabri Ugan ile Acemi Spiker, oldukça eğlenceli ve kolay bir uygulama. UEFA Şampiyonlar Ligi’nin efsane maçlarının unutulmaz gollerinden derlenen videoları Ford Türkiye Facebook sayfasından izleyebildiğiniz ve spiker gibi maç anlatabildiğiniz uygulama üstelik ödüllerle dolu.


Tick Tock Boom
tarafından hazırlanan uygulamaya gitmek için Ford Türkiye Facebook sayfasını ziyaret etmeniz, sekmeler bölümünde yer alan Sabri Ugan ile Acemi Spiker ikonuna tıkladıktan sonra ise kayıt işleminizi gerçekleştirmeniz gerekiyor.
Galeride bulunan UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarını ve diğer kullanıcıların anlattıkları maçları izledikten sonra kendi maç yorumunuzu kaydetmeniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız yeterli. Kaydettiğiniz videolar, Sabri Ugan’ın başkanlığını yaptığı jüri tarafından değerlendirilecek ve maçları en iyi anlatan acemi spikerlerden ilk üçü 6 Kasım’da Barselona’da oynanacak Barcelona-Milan maçına gitmeye hak kazanacak. Üstelik ulaşım ve konaklama masrafları Ford tarafından karşılanacak. 4., 5., ve 6. Acemi Spikerler ise 23 Ekim’de İstanbul’da oynanacak Galatasaray-Kopenhag Şampiyonlar Ligi maçına çift kişilik bilet kazanacak! Aşağıdaki linke tıklayarak uygulamayı ziyaret edebilir, içinizdeki spikeri ortaya çıkarabilirsiniz.

Aplikasyon sayfasına gitmek için tıklayınız!

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak