Fotoğraf ve Video ile Yanıtlar Instagram Stories’te!

Duyduk duymadık demeyin! Fotoğraf ve video paylaşımcılarının favorisi Instagram’da hikayelere fotoğraf ve video ile yanıt verme dönemi başlıyor.

Bugün itibarıyla selfie’lerden Boomerang’lara kadar en eğlenceli yollarla arkadaşlarınızın hikayelerine yanıtlar yollayabilirsiniz. Arkadaşınızı fotoğraf ya da video ile yanıtlamak için tek yapmanız gereken, arkadaşınızın hikayesini izlerken alt köşedeki “kamera” ikonuna tıklamak. Ardından filtre ve maskeler kullanarak hazırladığınız eğlenceli cevabınızı birkaç dakikada arkadaşınıza gönderebilirsiniz.

Hikaye paylaşan kişi ise kendisine gelen yanıttan mesaj kutusuna gelen bildirim mesajıyla anında haberdar olacak. Bu arada yanıt fotoğrafını ya da videosunu tıkladığınızda bir sürprizle daha karşılaşacaksınız. Çünkü kendi orijinal hikayenizin bir etiket olarak size gelen yanıt fotoğrafında ve videosunda yerini almış olduğunu göreceksiniz. Hikayenize gelen yanıtların ekran görüntüsünü aldığınızda ya da tekrar izlediğinizde yanıt sahibinin haberi olacak.

Görünen o ki Instagram bu atağıyla Stories paylaşım sayılarını üçe beşe katlayacak.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak