Gününüzü Messenger Day ile Paylaşın

Eskimeyen biricik uygulamamız Facebook, geçen yılın sonunda konuşmalarımızı her zamankinden daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için Messenger’ın daha hızlı ve güçlü kamerasını piyasaya sürmüştü.

Şimdi Messenger Day Zamanı!

Dünyada samimi, eğlenceli ve ciddi mesajlar içeren milyarlarca fotoğraf ve video Facebook Messenger kullanıcılarını sevdikleriyle çok yakınlaştırdı. Facebook yetkilileri şimdi de bu fotoğraf ve videoları Messenger Day’e ekleyerek sevdiklerimizle paylaşabilmemizin ve onların paylaşımlarımızla ilgili görüşlerini alabilmemizin yolunu test ediyor.

Facebook Gerçekten de Çok Çalışıyor!

Messenger Day ile video ve fotoğraflarımızı kimlerin görebileceğini de kontrol edebiliriz. Bu arada unutmadan söyleyelim eklediğimiz her içerik, 24 saat sonra kayboluyor. “Bu özellik, ‘Snapchat‘ ve ‘Instagram Hikayeler‘e çok benzemiş.” dediğinizi duyar gibiyiz. Şimdi hikayenin derinine inmeyelim ama özet geçelim: Biliyorsunuz ki Facebook Snapchat’i satın almak istemiş fakat bu hedefini gerçekleştirememişti. Daha sonra sahip olduğu Instagram’a “Stories” özelliği getirerek Snapchat’e adeta rakip bir platform oluşturmuştu. Şimdi ise kendi hizmeti Messenger Day ile tüm rakiplerinin karşısına dimdik çıkıyor.

Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insan, Messenger Day’i neler yaptığını, nasıl hissettiğini paylaşmak ve arkadaşlarını etkinliklere katılmaya davet etmek için veya sadece onlarla sohbet etmek için kullanıyor. Elbette Messenger’ı ne amaçla kullanacağınız size kalmış. İster tüm arkadaşlarınızla, ister en yakın arkadaşlarınızla isterseniz de ailenizle gününüzü doyasıya paylaşabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak