Instagram Hikayelerde Alışveriş Keyfi

Görüyorsunuz, anlatmaya gerek yok… Instagram dur durak bilmiyor! Yeni özelliği ne mi dersiniz? Hikayeler bölümünden alışveriş yapma! Aslında Instagram alışveriş özelliğini 2016 yılından beri test ediyor. Hikayeler bölümünün nasibi ise 2018’eymiş… Nasıl yapacağız alışveriş? Haydi, biraz da bundan bahsedelim.

Markalar Yaşadı!

Hikayeler bölümünde paylaşılan ürünlerde etiketler göreceksiniz. İşte bunlar o ürünlerin fiyatları olacak. Eğer bir mağazanız varsa, markaysanız veya bir influencer’sanız bu özellik en çok sizin işinize yarayacak gibi gözüküyor. Hikayelerde küçük bir alışveriş sepeti ibaresi göreceksiniz. İşte buna tıkladığınızda fiyatlandırma çıkacak karşınıza. Ardından buradan alışveriş de yapabileceksiniz. Alışveriş için aslında sizi doğrudan siteye yönlendirecek ama ürüne çok hızlı şekilde ulaşmış olacaksınız. Artık sevdiğiniz ürünü günlerce arama derdine son!

Markalar için oldukça önemli bir özellik bu, oldukça kullanışlı. Ticaret ve teknoloji kombinasyonu bazen gerçekten çok güzel oluyor. Kadınların bu özelliğe bayılacağından hiç şüphemiz yok. Aman dikkat edin, kendinizi o kadar kaptırmayın. Bir bakmışsınız kredi kartları uçmuş! Bir Instagram özelliği uğruna…

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak