Instagram Hikayelerde Daha Uzun Videolara Merhaba!

Instagram yeni özellikleriyle hayatımızı ve hikaye eklememizi kolaylaştırmaya devam ediyor. Artık hikayelere 15 saniyeden uzun video ekleyebileceğiz. Peki, size de tanıdık geldi mi bu özellik? Evet, Snapchat’e de gelmişti bu güncelleme, hem de aylar önce… Bu sefer geç kaldın Instagram! Ama videolarımızı 15’er saniyeye kırpıp yayınlama dönemi sona erdi ve kabul edelim; hikaye eklemek şimdi daha kolay!

Kesintisiz Video Keyfi

Instagram hikayeler bölümüne 15 saniyeden daha uzun video koyamıyorduk. Şimdi Instagram bize öyle bir fırsat sundu ki artık hikayelerimiz uzun videolarla dolup taşacak! Nasıl mı? Şöyle ki; videoyu çekmeye başladığınızda çekim işlemi bitmiyor ve video çekmeye devam ediyorsunuz. Daha sonra bitirdiğinizde o videoyu 15’er saniyelik ayrı ayrı hikayeymiş gibi koyuyor Instagram hesabınıza. Böylelikle videonuz bölüm bölüm ayrılmış oluyor fakat izlerken kesintisiz izlenebiliyor. Yani oldukça basit bir işlem. Tabii yalnızca çekerken değil, galerinizden seçip eklerken de aynı şekilde koyabilirsiniz hikayenize.

Hem işletme hesapları için hem de aktif Instagram hikayeleri kullananlar için oldukça elverişli bir özellik olmuş. Kesintisiz bir video gibi gözüken hikayeler izlemeye hazır mısınız? Çektiğiniz videoları, biriktirdiğiniz anıları profilinize sabitlemeyi unutmayın…

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak