Instagram Hikayelere Taptaze Özellikler

Instagram hikayelerine yeni özellikler getirmeye doymuyor! Snapchat’le kıyasıya rekabet eden Instagram şimdi de yeni bir özelliğini duyurdu. İster hikayenizi paylaşın ister doğrudan arkadaşlarınızla konuşmalar yapın, daha yaratıcı olmanıza yardımcı olacak yeni çıkartma araçları Instagram’da!

200 milyondan fazla kişi artık sevdiği hesapları veya arkadaşlarını takip etmek için her gün Instagram hikayelerini kullanıyor. Instagram da oldukça sevilen hikayeler özelliğine sık sık yeni şeyler ekliyor. Şimdi de “selfie çıkartma” özelliğini duyurdu. Nasıl mı?

Selfie Çıkartması ve Favori Çıkartmalarınız

Instagram Hikayeler üzerinden çektiğiniz selfie’nizi artık hikayenizde bir çıkartma olarak kullanabilirsiniz. Çektiğiniz selfie mini bir çıkartma olacak ve hikayenizde sizden birkaç tane olmasını sağlayacak! Instagram bununla da kalmıyor; hikayelerinizdeki favori çıkartmalarınızı bulmanızı sağlayacak bir kısayol da ekliyor. Ayrıca, “Hands Free” modunu kullanarak bir video kaydettiğinizde, videonun başlangıcına kadar sayacak bir zamanlayıcı görmek için düğmeye dokunup basılı tutmanız yeterli olacak.

Şehirlere özel etiketler: “Geostickers”

Bu yeni özelliklerin yanı sıra Chicago, Londra, Madrid veya Tokyo’da yaşıyorsanız veya seyahat ediyorsanız, önümüzdeki günlerde Instagram Hikayeler’de şehrinize özel etiket tasarımları görmeye başlayacaksınız. Sizce de Snapchat’e oldukça benzemedi mi?

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak