Instagram’ın Kaydetme Özelliği Web’e Geçiş Yapıyor!

Facebook’a ait, sosyal medya devlerinden biri olan ve Snapchat’i düşüşe geçirerek kendini oldukça yükselten Instagram yenilikleriyle gündemden hiç düşmüyor. “Yine ne yapmış?” diye merak edenler; Instagram kaydetme özelliği artık masaüstü web’de!

Bilgisayarla Zaman Geçirenler Yaşadı

Eğer test edilen bu özellik yayına alınırsa daha sonra görmek isteyeceğiniz bir içeriği artık web’de de kaydedebileceksiniz. Sonra mobil uygulamadaki gibi kaydettikleriniz bölümünden bu içeriklere ulaşabileceksiniz. Bildiğiniz üzere mobil uygulamada bunu oldukça rahat yapabiliyorduk ve işimize çok yarıyordu. Bir hesapta gördüğümüz fotoğrafı veya videoyu rahatlıkla kaydettiklerimizde bulabiliyorduk. Yeni özellik ise Instagram‘ı daha çok web üzerinde kullananlar için oldukça kullanışlı olacak!

Instagram bu sayede günlük aktif kullanıcısını daha da arttıracak gibi gözüküyor. Aslında bize geleceğinin sinyallerini veren Instagram’ın bu yeni özelliği çok da sürpriz olmadı. Eğer bu uygulamayla Instagram web’den hikaye izleme özelliği gibi web’den hikaye paylaşma de gelirse, işletme hesapları ve markalar rahat bir nefes alacak. Şimdiden güle güle kullanın!

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak