Instagram’a “Randevu Al” Butonu Geliyor!

Son dönemde güncellemelerini birbiri ardına hayata geçiren Instagram’dan bir yenilik daha geliyor. Instagram 1 milyon reklam verene ulaştığını duyurduğu son blog yazısında, kısa süre içerisinde “randevu al” seçeneğini de hayata geçireceğini duyurdu.

İşletme sayfalarına daha fazla yardımcı olmak isteyen Instagram, yıl içerisinde hayata geçirmeyi düşündüğü randevu alma sekmesiyle, işletmelerle takipçilerin arasını biraz daha sıkılaştıracak. Bloğunda yer alan demo videoda bir kuaför (salon) markası üzerinden ilerleyen Instagram, sadece birkaç adımla takipçilere saç kesimi için randevu alma imkanı sunduğunu gösteriyor. Gösterilen videoda fiyat seçimi imkanının olması dikkat çekerken ödemenin salonda yapılacağı belirtilse de uzun vadede ödemelerin de Instagram üzerinden yapılması ihtimali çok da hayalcilik olmayacak.

Kendini hızla yenileyen Instagram’ın son güncellemeleriyle, yeni mekanlar bulup fotoğraflarına baktığımız, fotoğraflara beğeni ve yorum yaptığımız bir mecra olmaktan çıkıp, o çok beğendiğimiz güzel kahveleri artık sipariş verme imkanı da sunan bir mecra olması yakın görünüyor.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak