Instagram’da Stop Motion Dönemi

Son zamanların en hızlı yükselişini yaşayan sosyal medya devlerinden biri Instagram, hikayeler özelliğine yeni yorumlar getirmeye devam ediyor. Hikayeler özelliği ile Snapchat’i sollayarak deviren Instagram şimdi de Stop Motion özelliğini bizlere sunmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde Superzoom özelliğini duyuran Instagram, şimdi Stop Motion ile art arda fotoğraf çekmenizi sağlıyor ve daha sonra da bunları GIF haline getiriyor. Yaratıcılığınızı zorlayın! Instagram Stop Motion özelliğini kullandıktan sonra dilerseniz üzerine müzikler ekleyin, orijinal olabilir! Peki, nedir bu Stop Motion özelliği?

Seri Fotoğraflar ve Sonuç: GIF

Stop Motion özelliğini test etmeye başlayan Instagram, çektiğimiz fotoğrafları sıralayıp bir video sunmamızı sağlayacak. Nasıl mı? Bu özellik seri şekilde fotoğraflar çekecek. Fakat burada çektiğiniz fotoğraflarla Superzoom özelliğindeki gibi oynayamayacaksınız. Sonra, çektiğiniz seri fotoğraflardan bir GIF hazırlayacak. Tabii, yine isterseniz müzik ya da etiket ekleyebilirsiniz.

Yaratıcı olmamız Instagram’ın çok hoşuna gidiyor! Stop Motion özelliğini biz daha gelmeden tuttuk. Acaba gelince ne yapacağız? Bu özelliklerin en az Boomerang kadar ilgi göreceğine inanıyoruz. Instagram da öyle… Instagram çok mu yetenekli olmaya başladı ne? Yürü be Instagram, kim tutar seni!

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak