Instagram’dan Mesajlaşma Uygulaması: Direct from Instagram!

Facebook’un Messenger‘ı ayrı bir uygulama olarak konumlandırdığı gibi Instagram da direkt mesajlar için ayrı bir uygulama yayınladı. Böylece Instagram’ı sadece mesajlaşmak için kullanan kullanıcılar rahat etmiş oldu. Şu an dünyada sadece 6 ülkede test edilen Direct from Instagram uygulaması Türkiye’nin yanında Uruguay, Şili, İtalya, Portekiz ve İsrail’de de kullanılabiliyor.

Uygulamayı indiren kullanıcılar Instagram hesaplarıyla giriş yaptıktan sonra fotoğraf, Boomerang ve video içeriklerini çok daha hızlı şekilde oluşturup paylaşabilecekler.

Instagram‘da ekli arkadaşlar, Direct from Instagram‘a geçildiğinde de aynı şekilde aktarılmış olacak. Kameraya bağlı olacak uygulama ile çekilen fotoğraflar eğlenceli yüz filtreleri ve etiketlerle süslenebilecek.

Bu arada yepyeni Direct from Instagram uygyulamasını deneyen ilk kişilerden olmak isterseniz diye uygulama linklerini de paylaşıyoruz. Direct from Instagram uygulamasını Android‘de kullanmak için buraya, iOS‘te kullanmak için ise hemen buraya tıklayın.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak