Instagram’dan Harika Bir Güncelleme Geldi

Son dönemin en popüler sosyal medya uygulamalarından Instagram “en iyisi” olma yolunda devam ediyor. Bildiğiniz üzere Instagram’a sadece mobil uygulamasından fotoğraf yükleyebiliyorduk, Instagram’ın web sayfası üzerinden yapamıyorduk. Artık bu devir de bitti!

Aslında bu özellik harika gibi gözükse de, güncelleme yine telefonumuzu ilgilendiriyor. Mobil web sitesinden Instagram’a girdiğinizde uygulamaya gerek kalmadan “Fotoğraf yükle” seçeneğinden bu özelliği kullanabiliyorsunuz. Ancak bu güncelleme bir süre daha masaüstü bilgisayarlarımızdan uzak gibi gözüküyor. Bu özellik mobil web’e geldiğine göre bilgisayarlarımıza da gelmesi yakındır diye düşünmeden edemiyoruz. Belki de bu güncelleme bilgisayardan fotoğraf yüklemenin sinyalleridir!

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Bilgisayar üzerinden fotoğraf yükleme işlemi aslında şu anda da mevcut fakat Instagram’ın kendi sunduğu bir özellik olarak değil.  Bilgisayardan fotoğraf yüklemek istiyorsanız; çeşitli işlemler gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Instagram popüler olmaya ve adından söz ettirmeye devam ediyor. Peki, bilgisayarlarımıza da Instagram’ın web sitesinden fotoğraf yükleme özelliği gelirse Instagram’ın büyüsü bozulur mu dersiniz?

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak