Kedinizi Günlerce Besleyen Minnoş Kutu Catspad ?

Her kedi sahibinin en korkulu rüyasıdır uzun süreli tatile gitmek! Sebebi ise belli… Ya yokluğunuzda ona bakacak birini bulamazsanız?

Tabii ki hiçbir kedi sahibi minnoşunu yalnız bırakmak istemez. Bu yüzden de tatile çıkacağı zaman fellik fellik ona bakacak birini arar. Aradığı desteği bulamayan kedi sahiplerinin tatilleri ise hep kısacık olur. :) Kendi başına 2-3 gün idare edebilen kediniz, arkanızda ne kadar çok mama ve su bıraksanız da süre daha fazla uzadığında büyük sorun yaşayacaktır. Maması bitmesin diye bol bol koysanız bile bu sefer mamanın bayatlama veya erkenden bitmesi gibi sorunlarla karşı karşıya kalırsınız.

Aklınız sevimli minnoşunuzda kalmasın diye geliştirilen bir ürün var Kickstarter‘da, adı Catspad. Ürünü evinize aldığınızda siz yokken ne kadar su ve mama verdiğini, ayrıca kedinizin bunların ne kadarını tükettiğini veterinerinize ve size mobil telefon uygulaması üzerinden bildiriyor. Catspad’de depolanan mama ve su azaldığındaysa yine mobil uygulama üzerinden hemen haberiniz oluyor, böylece kediciğinizin temel ihtiyaçları eksik kalmıyor.

CES 2018 fuarında da sergilenen ve büyük ilgi çeken Catspad, kediseverler arasında büyük heyecan yaratsa da ürünün teslimat tarihinin sürekli ertelenmesi nedeniyle biraz moral bozuyor.

Moralinizi biraz daha bozalım mı? Şu an ön siparişte olan Catspad’in satış fiyatı 389 euro. Hala ilginizi çekiyorsa Catspad’i bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Unutmayın, her şey mama ve su değil, kedinizi asla uzun süre yalnız bırakmayın ve ona sevginizden de vermeyi sakın unutmayın. ❤️❤️

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak