Konum ve Etiket Bazlı Instagram Hikayeleri

Günlük kullanıcı sayısı 200 milyonu, aylık kullanıcı sayısı ise 700 milyonu aşan Instagram’ın durmaya niyeti yok gibi gözüküyor. Snapchat’le kıyasıya rekabet içinde olan Instagram yeni özellikler getirmeye doymuyor ve başarılı da oluyor. Neden diye soracak olursanız; Snapchat gençlerde yakaladığı yükseliş ivmesini diğer yaş gruplarında yakalayamıyor.

Hem Konum Hem Hashtag Bir Arada

Instagram’ın gündemindeki en yeni özelliği ise konum ve etiket bazlı hikayeler. “Hikayede konum paylaşma zaten vardı.” dediğinizi duyar gibiyiz. O yüzden hemen bölüyoruz çünkü bu konum bildiğiniz konumlardan değil. Bu özellik ile son 24 saatte yayınlanan tüm hikayeler görüntülenebilecek. Yani etiketlenen konumlardaki gibi diyebiliriz… Bunun yanında hashtag özelliğimiz de var ve aynı özellikler hashtag için de geçerli. Hashtag’inizi yazın, hashtag’ler arasında hikayenizle yerinizi alın!

Konum veya etiket bazlı hikaye izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Teşekkürler Instagram! Bu sayede etkileşimler artacak, biz hedefimize ulaşacağız, Instagram ise başarılı olduğu için mutlu olacak… Herkes çok memnun!

Instagram yeni özelliklerini Hikayeler’de kullanmayı seviyor. Sanıyoruz; oraya yatırımı daha uygun görüyor. Snapchat’in güç kaybetmesi Instagram’ı daha da atağa geçirdi. Küsmek onlara yakışmıyor, keşke kardeş uygulama olsalardı…

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak