Messenger’da Aşk Var!

Sevgililer Günü geldi çattı. Facebook durur mu? Hemen bir yenilik getirmesi lazım! Facebook bu yıl Sevgililer Günü’nü, Messenger’a yeni bir özellik getirerek kutladı. Artık sevgini Messenger’da dile getirmek çok basit. Nasıl mı? Hemen anlatalım!

Sevgililer Günü’ne Özel Mesajlar

Facebook sevgimizi nasıl ifade ettiğimizi güzel gözlemlemiş açıkçası. Çünkü etkileşimini artırmak için elinden geleni yaptı yine. İlişki durumunu yeni güncelleyen kullanıcılara çok güzel bir sürpriz var. Çifte kumrular birbirine çok güzel, kalpten oluşan yağmur damlaları veya kalpli göz emoji’leri gönderdi.  Ekranları kalple dolan sevgililer çok mutlu oldu! Sadece bunlarla kalmadı; sevginizi sohbet sayfanıza da yansıttı. Yani, çifte kumrular sayfalarını, kendi sevgilerini yansıtacak şekilde değiştirebildi. Yazılara, takma adlara kadar buram buram romantizm koktu! Bir de sevdikleri kişiler aktif mesajlaşma sekmesinde en üstte göründü! En hızlı ona yazın diye…

Facebook aşkla, Messenger kalplerle doldu. Ne de güzel bir Sevgililer Günü oldu! Sevgi emekse, Facebook da bir şeylere emek vermeyi iyi biliyor. O zaman Facebook bizi çok seviyor! Haydi, bizden de bir kalp gönderin sevdiğinize!

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak