Snapchat’te Kampanyalarınız İçin Filtreler Yaratın

Artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanan filtreleriyle tanınan Snapchat, işletme hesaplarının filtre üretmesini sağlayan yeni Lens Web Builder özelliğini kullanıma açtı.

Snapchat uygulamasıyla hayatımıza giren yüz filtreleri, kullanıcıların olduğu kadar markaların da ilgisini çekiyor. Reklam kampanyası süreçlerine yaratıcı şekilde dahil edilebilen bu teknoloji, şimdi Snapchat Ad Manager‘a eklenen yeni özellikle markalar için daha da cezbedici olabilir.

Snapchat‘te işletme hesabı olan ve her ay düzenli olarak belirli bir bütçe miktarında reklam veren markaların kullanımına açılan özellik, basit bir arayüzle ve hazır şablonlar kullanarak filtre yaratılmasını kolaylaştırıyor.

Snapchat Web Lens Builder’deki hazır ve ücretsiz filtre şablonları

3 boyutlu nesneler, 2 boyutlu logolar ve efektler ekleyerek üretebileceğiniz yüz filtreleri, Snapchat reklam kampanyalarınızın daha dikkat çekici olmasını sağlayabilir. Üstelik kullanımı tamamen ücretsiz! Eğer bu haber ilginizi çektiyse, Snapchat Web Lens Builder kullanımı hakkındaki gerekli bilgileri, mecranın resmi sayfasından öğrenebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak