Ortak Canlı Yayınlar Artık Instagram’da!

Bugün itibarıyla Instagram’da arkadaşlarınızla birlikte vakit geçireceğiniz ortak canlı yayın dönemi başlıyor.

Dijital ortamda arkadaşlarımızla yan yana vakit geçirmenin yolu canlı yayınlar, şimdi de Instagram’a geldi. Yani samimi ve eğlenceli canlı yayın videolarıyla Instagram’ı hareketli günler bekliyor. Canlı yayını başlattıktan sonra, sağ alt köşedeki “Ekle” butonuna tıklayarak sizi izleyen arkadaşlarınızı yayına davet edebilirsiniz. Arkadaşınız sohbete katıldığında ekranın ikiye bölündüğünü göreceksiniz.

Sohbeti sonlandırmak istediğinizde ise arkadaşınızı yayından çıkarabilir, yerine bir başka arkadaşınızı davet edebilirsiniz. Aynı şekilde arkadaşlarınız kendi istekleriyle de sohbetten ayrılabilir. Ortaya çok keyifli bir video çıktığını düşünüyorsanız videonuzu Hikayeler’e de ekleyebilirsiniz. Tabii videonuzun bir an önce yok olmasını isterseniz Instagram tarihinden sonsuza dek silebilirsiniz de.

Bu arada Instagram, takip ettiğiniz arkadaşlarınızdan kimlerin o anda canlı yayında olduğunu da haber veriyor. Bunun için Hikayeler bölümüne gitmeniz yeterli. Canlı yayındaki arkadaşlarınızı üst üste iki daire içerisinde göreceksiniz. Eğer sohbetlerine izleyici olarak katılmak isterseniz videoyu izleyebilir, yorum yapabilir ve beğenebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak