Pinterest ile Deneyimler Kayıt Altında!

pinterest

Geçen ay 150 milyon kullanıcıya ulaşan Pinterest, bu mutlu sonucu yeniliklerle kutlama kararı almış gibi görünüyor. Çünkü bundan böyle Pinterest’ten ilham alarak hayata geçirdiğiniz fikirleri kayıt altına alıp daha kolay takip edebilirsiniz.

Belki 2017’yi karşılayacak renkli kurabiyelerin tarifini Pinterest’ten aldınız, belki kızınızın mezuniyet balosu için saç modelini birlikte Pinterest’ten araştırdınız. Günlük hayatınıza renk katan bu gibi fikirleri takip etmek için Pinterest işinizi kolaylaştırıyor.

Uyguladığınız Fikirleri Onaylayın!

Bundan böyle Pinterest’te ilham alıp sonra kendinizin de denediği tüm fikirleri “pin”lerin üstündeki onay imiyle kayıt altına alabilirsiniz. Hatta diğer kullanıcılara yardımcı olmak için içerikle ilgili geri bildirimde bulunabilir, not bırakabilir ya da fotoğraf paylaşabilirsiniz.

Deneyimlemeden Önce Araştırın!

Kullanıcılar bir “pin”deki öneriyi uyguladıklarında, geri bildirimleri “pin”in sağ tarafında görünecek. Böylece bu “pin”deki fikri hayata geçirmek istediğinizde diğer kullanıcıların içerikle ilgili yorumlarını görebileceksiniz.

pinterest-pins

Deneyimlediğiniz Pin’leri Görün!

Artık denediğiniz tüm fikirleri profil sayfanızdaki yeni bir bölümde toplu olarak da görebileceksiniz. Böylece tekrar denemek istediğiniz kurabiyelere, saç modellerine, ev ve dekorasyon fikirlerine kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Pinterest, bu kullanıcı dostu yenilikleriyle önümüzdeki aylarda daha fazla kullanıcıyla koşacak gibi görünüyor.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak