Pinterest ile Web Üzerinde Doyasıya Görsel Keşfedin

Zengin görsel havuzuyla kullanıcılarına geniş fikir yelpazesi sunan Pinterest, web versiyonunda görsel keşfetmeyi kolaylaştırıyor.

Bugün itibarıyla hizmete sunulan sihirli Pinterest butonu ile aradığınız tüm görseller birkaç tıkla karşınıza geliyor. Bu yeni buton, web sitelerinde gezinirken gördüğünüz bir görselden yola çıkarak, Pinterest’teki benzer tüm görselleri sizinle buluşturuyor.

Web üzerinde görsel keşfetmeye başlamak için öncelikle yeni Pinterest butonunu yüklemeniz gerekiyor. Şimdilik yalnızca Chrome‘a yüklenebilen butonun ilerleyen günlerde tüm tarayıcılara yüklenmesi sağlanacak. Hâlihazırda bu butona sahip olan Chrome kullanıcılarının ise herhangi bir adım atmasına gerek kalmadan buton otomatik olarak güncelleniyor.

Pinterest ile Daha Fazlasını Keşfedin!

Bu buton yardımıyla herhangi bir web sitesinde gezinirken beğendiğiniz fotoğrafı çerçeve içerisine alarak Pinterest’teki ilgili tüm görselleri ekranınıza getirebilirsiniz.

Küçük Bir Detay ile Yüzlerce Görsel Keşfedin!

Bir oturma odasının köşesindeki ilginç bir sandalye gibi görsel üzerindeki küçük detaylarla ilgili Pinterest araması yapmanız da mümkün. O detayı Pinterest butonu yardımıyla seçmeniz ve aramayı başlatmanız yeterli.

Pinterest, geliştirdiği bu yeni buton ile kendisinden fikir almayı seven tüm kullanıcılarını aradıkları görseli bulana dek zengin görsel havuzuyla baş başa bırakıyor.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak