Snapchat’te GIF Sürprizi

Instagram, Snapchat’i sollayıp geçmişti ve Snapchat oldukça düşüşteydi. Derken oyunun kuralları bozuldu! Şöyle ki; Instagram Hikayeler özelliğiyle biraz Snapchat’i taklit etmişti. Şimdi işler 180 derece değişti! Snapchat de Instagram’ı taklit etmeye başladı ve GIF özelliklerini sundu.

Başrolde Yine Giphy

Snapchat’in getirdiği GIF özelliklerinde de Giphy’nin başrolde olduğu görülüyor. Bildiğiniz gibi Instagram’da da bu şekilde işliyor GIF özellikleri. Bu GIF’lere “Sticker Picker” kısmından ulaşabilirsiniz ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Tabii, aramızda Snapchat’i aktif kullanan kaldıysa…

Bu özelliğin ardından bir özellik daha getirdi Snapchat. Nedir diye soracak olursanız hemen açıklayalım; kullanıcılar “Arkadaşlar” ve “Keşfet” sekmesindeki hikayeleri ne zaman isterlerse o zaman görüntüleyebiliyor. Ayrıca hem hikayeler hem de sohbetler aynı sekmede görüntüleniyor. Bu özellikler bir GIF özelliği gibi heyecanlandırmadı sizi, biliyoruz.

Ey Snapchat! Sonunda silkelendin ve kendine geldin, ama biraz da geç kaldın! Instagram aldı başını bitti. Neredesin sen? Neyse önümüzdeki maçlara bakalım. Snapchat yeniden eğlenceli olabilir. Umudumuzu kaybetmeyelim!

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak