Snapchat’te Sınırsız Snap İzleme Keyfi

Gençlerin popüler uygulaması Snapchat’ten sevindirici bir güncelleme geldi. 10 kişiden 9’unun severek kullandığı Snapchat bildiğiniz gibi Instagram Hikayeler’in eski versiyonu. Bundan rahatlıkla Instagram’ın Snapchat’i taklit ettiği anlamını çıkarabilirsiniz.

Instagram Hikayeler’den önce Snapchat vardı ve kısa sürede çok sevilmişti. Ardından Instagram Hikayeler çıktı ve rekabet başladı! Çünkü Instagram zaten popülerdi ve hikayeler özelliğiyle yükselişe geçti. Şimdi ise kıyasıya rekabetleri devam ediyor diyebiliriz. Bu günlerde Snapchat yeni bir güncelleme getirdi ve bu yeni özelliğiyle artık Snap’leri istediğimiz kadar izleyebileceğiz. Snap’inizi hikayeye koyduğunuzda süre seçerken “sınırsız” seçeneğini seçebiliyorsunuz ve bu sayede hikayeye koyacağınız Snap’in tekrar mı edileceğini yoksa bir kere mi izleneceğini ayarlayabiliyorsunuz.

Yalnız bu özellikle attığınız Snap’lerin artık hiç silinmeyeceğini sanmayın! “Sınırsız” süreli görüntülemeyle Snap’leri dilediğiniz kadar uzun süre izleyebilirsiniz. Ancak Snap’ler izlemeyi bıraktığınızda eskiden olduğu gibi silinmeye devam edecek.

Kıyasıya Rekabete Devam!

Instagram ve Snapchat arasındaki rekabet kızışıyor demiştik! Yeni özellik sizce de Boomerang’ı andırmıyor mu? Hikayeye koyduğunuz bir Snap tekrar etmeye başladığında Boomerang gibi sonsuz bir döngüye giriyor. Snapchat, Instagram’la rekabetinde yeni özellikler çıkarmak zorundaydı. Çünkü Instagram bu konuda popülerliğini koruyor ve yükselmeye devam ediyor. Snapchat güç kaybederken yeni özellikler bulmak için çabalıyor. Olsun, Snapchat’i hala çok seviyoruz, yetmez mi?

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak