Spotify’dan İki Yeni Kişisel Çalma Listesi

Son yıllarda yapılan sıralamaların daima üstlerinde olan müzik uygulaması Spotify, kişiselleştirmeye önem verdiğini iki yeni müzik listesi oluşturarak yeniden kanıtladı.

Eğer yeni müzikler bulmak isterseniz kullanabileceğiniz “Haftalık Keşif”, sadece kendiniz için önerilen yeni çıkanlardan oluşan bir çalma listesi isterseniz Yeni Müzik Radarıya da yaz ayına özlem duyuyorsanız dinleyebileceğiniz “Yaz Hitleri” gibi listelere sahip Spotify, kullanıcılara sevdikleri müzikleri daha rahat bulmaları için yeni bir çözüm buldu: “Bir Daha” ve “Çalmaya Doyamadıkların”.

“Bir Daha” listesi kullanıcıya özel olarak son 30 günde çok sık dinlediği parçaları bir araya getirmeye yardımcı oluyor. Bu liste aynı zamanda Spotify‘da kendiliğinden güncellenmekte ve durmaksızın dinlenen müzikleri, tür ve şarkıcı ayırmaksızın dinleyicinin beğenisine sunmakta.

“Çalmaya Doyamadıkların” listesi ise son bir aydan daha önceki bir dönemde dinlemekten kendinizi alamadığınız şarkıları yeniden keşfetmeniz için birebir. Bazı zamanlar eski güzel anılarınızı barındıran tanıdık parçaları yeniden dinleyip anılarınızı canlandırmanıza yardımcı olabilecek nitelikte. (Tek bir şarkı aynı anda sadece bir listede olabilecek şekilde düzenlenmiş.)

Eğer senin için hazırlanmış çalma listelerini görmek istersen buraya tıklayabilirsin.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak