10. Yılımıza Anlam Katan İki Ödül İçin Teşekkürler!

Campaign Türkiye, uzun süredir yurt dışında organize edilen Campaign Agency & Brand of the Year ödüllerini geçtiğimiz yıldan itibaren Türkiye’de de vermeye başladı. Ajanslar ve markaların ulusal ve uluslararası yarışmalarda bir yıl boyunca kazandıkları ödüllerin değerlendiridiği yarışmada, farklı kategorilerin en başarılı isimleri belirleniyor.

Bu yıl ikinci kez gerçekleştirilen Campaign Türkiye Agency & Brand of the Year Ödülleri’nde biz de Tick Tock Boom olarak yerimizi aldık. Heyecanla takip edilen törende iki kere sahneye çıkarak Bağımsız Ajans-Silver ve Yeni Nesil Ajans-Silver ödüllerini elde ettik. 

Ajans başkanımız Cüneyt Karakaya‘nın da dediği gibi; “Bu ödüllerle bütün yılın yorgunluğunu çıkardık.” Başarımız elbette önümüzdeki işler için bizi daha da motive ediyor. Türkiye’nin ilk dijital PR ve online itibar ajansı olarak “bağımsız” ve “yeni nesil” ruhumuzu korumaya karalıyız. Farklı olmaktan hiçbir zaman korkmuyoruz, çünkü biliyoruz ki farkımız bizi güçlü kılan yanımız aynı zamanda. O yüzden farklı olmaya, farklı işler çıkarmaya devam… 10. yılımızda bizi Agency of the Year‘da gururlandırdığınız için teşekkürler.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak