WhatsApp Business’a Yeni Neler Geldi?

WhatsApp Business, işletmeler ile müşterileri daha içten sohbetlere çağırmak için yine iş başında! Çünkü WhatsApp yetkilileri, işletmelere özel araçlarını geliştirerek WhatsApp Business’a yeni bir soluk getiriyor.

Biliyorsunuz WhatsApp Business hayatımıza girdiğinden bu yana dilek ya da şikayetlerimizi anlık olarak işletmelere iletebiliyoruz. Açıkçası işletmelere bu kadar kolay ulaşmak WhatsApp’a olan sevgimizi biraz daha artırıyor. Ne mutlu ki WhatsApp Business ile işletmelere e-posta atarak günlerce cevap bekleme derdimiz son buldu.

Peki, WhatsApp Business’a yeni neler geldi ve bu son gelişmeler hayatımızı nasıl kolaylaşacaktıracak?

Kullanışlı bilgiler isteyebiliriz

Eğer işletmelerin herhangi bir konu hakkında WhatsApp üzerinden bize bilgi göndermesini istiyorsak bu işletmelerin web siteleri ya da mobil uygulamaları üzerinden cep telefonu numaramızı bırakabiliriz.

Bir tıkla sohbet başlatabiliriz

Diğer güzel gelişme ise bundan böyle bir web sitesinde veya Facebook reklamında, işletmelere hızlıca mesaj göndermek için “Sohbet et” butonu görebilecek olmamız!

Anında destek alabiliriz

WhatsApp Business “imdat” dediğimiz anda da yardımımıza koşuyor. Çünkü işletmeler, müşterilerinin ürünleriyle ilgili sorularını cevaplamak veya sorununu çözmek için WhatsApp üzerinden gerçek zamanlı destek vermeye başlıyor.

WhatsApp bu yeniliklerini müşteri iletişimi yönetiminde uzmanlığını kanıtlamak isteyen işletmelere gururla sunar!

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak