WhatsApp, Instagram ve Messenger Bir Arada…

Whatsapp, Instagram ve Messenger’ı toplu olarak ilgilendiren konu ne olabilir dersiniz? Mark Zuckerberg’den gelen muhteşem bir açıklamayla karşınızdayız. Doğru tahmin ettiniz, bu sefer haber biraz büyük.

Hepsi Tek Bir Platformda

Bu üç sosyal medya devinin mesajlaşma platformu birleşiyor ve tek bir platformda toplanıyor! WhatsApp ve Messenger zaten birer mesajlaşma platformu ve en çok mesajlaşılan ağ ise WhatsApp… Bu yeni açıklamaya göre ise Facebook Messenger, WhatsApp ve Instagram DM artık bir arada olacak. Bu özellik içlerinden birinde mi toplanacak, yoksa bunun için yeni bir platform mu oluşturulacak tam bir soru işareti. Projenin ne zaman hayata geçeceği de bir diğer büyük bir soru işareti.

Proje daha yapım aşamasında, hatta belki de işin çok başında. 2020 yılında bitebileceği söyleniyor, eh az kalmış diyebiliriz. Mesajlaşma dünyasının rekabeti artıyor, sanıyoruz artık bunun önüne hiçbir platform geçemez. Facebook bu yeni projenin amacı için demiş ki; “Mümkün olan en iyi mesajlaşma deneyimini sunmak…” İddialı!

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak