YouTube TV Başlıyor!

YouTube resmi olarak canlı yayın kanalının açılışını duyurdu. YouTube TV, büyük yayın kuruluşları ile bağımsız içerik üreticilerinin yayınlarını naklen izlemenize fırsat tanıyacak.

ABC, CBS, FOX, NBC, ESPN kanalları, yerel spor ağları ve düzinelerce popüler kablolu kanal üzerinden canlı TV akışı olacak.

YouTube TV; “Empire,” “The Voice,” “The Big Bang Theory” ve “Scandal” gibi mutlaka görülmesi gereken diziler ve TV programlarından spor yayınlarına kadar en iyi canlı TV deneyimini sunacağını söylüyor.

Depolama Sınırı Yok

YouTube TV ile canlı yayın kaydederken depolama alanınız tükenmeyecek. Yayınları kaçırmamak için kaydetmek istediğinizde dosyalar bulutta saklanacak, böylece dilediğiniz kadar şov kaydedebileceksiniz.

Bütün Ekranlardan Erişim Sağlanabilecek

YouTube TV’ye telefondan, bilgisayardan veya tabletten bağlanabileceksiniz. Ayrıca, Google Chromecast ya da  Chromecast yüklü televizyonlardan da ekrana yansıtabileceksiniz.

YouTubeRED

YouTube TV üyeliği ile bütün YouTubeRED içeriklerine ulaşabileceksiniz.

Altı Hesap Tek Fiyat

Tek ödemeyle, altı farklı hesaptan aynı anda YouTube TV’den faydalanabileceksiniz.

Bunların hepsi YouTube içerikleriyle birleştirilecek ve YouTube TV hayatımıza girecek. Bu yeni hizmet, baharda ABD’li kullanıcılara aylık 35$’dan sunulacak ve herhangi bir taahhüt istenmeyecek.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak