Facebook Sayfalar Mesajlaşma Ekranı Değişti!

Facebook, gerçekleştirdiği yeniliklerle şirketlerin tüketicileriyle buluştuğu favori sosyal medya platformu olmaya devam ediyor.

Şirket sayfalarıyla mesajlaşma özelliğinde bir takım yeniliklere giden Facebook, şirketlerin işini kolaylaştırma yolunda emin adımlarla yürüyor. Konuyla ilgili ilk yenilik, kullanıcılardan gelen mesajlara verdiğiniz cevapların ortalama süresini kendinizin belirtebilmesi. Öncesinde bilindiği gibi bu süreyi Facebook otomatik olarak kendisi hesaplıyordu. Ayrıca durumunuzu “away (dışarıda)” olarak belirtebilecek, size gelen mesajlara anlık dönen cevaplar oluşturabileceksiniz.

Tüketicilerinizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamanıza yardımcı olacak bu yeniliklerle Facebook, CRM iletişiminizin sosyal medyadaki gücü olacak.

Mesaj alanının sağ tarafında konuştuğunuz kişiyle ilgili bir bilgi penceresi de yer alacak. Böylece kişiyi daha yakından tanıyarak kişiye özel bir diyalog kurabileceksiniz. Ayrıca bu alana diğer sayfa yöneticilerinin kullanıcılarla spesifik diyaloglar kurabilmesi için kişiye özel anahtar kelimeler de ekleyebileceksiniz.

Facebook, şirketleri tüketicileriyle buluşturmak için en iyi adres olduğunun altını gerçekleştirdiği yeniliklerle çiziyor.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak