Çocuklara Özel Giyilebilir Teknoloji vívofit® jr.

Spor tutkunlarının çok yakından tanıdığı Garmin, ürettiği çeşitli giyilebilir teknoloji cihazlarıyla egzersiz rutininizi düzene koymayı ve performansınızı en hatasız şekilde ölçebilmeyi vadediyor.

Garmin’in bugüne kadar başarıyla ürettiği ürünler su altında yüzme performansınızı tespit etmekten kalp atışı verilerinizi ölçmeye kadar farklı birçok fonksiyona sahip. Yetişkinler arasında özellikle kol için tasaralanan giyilebilir teknoloji ürünlerinin çok popüler olduğu Garmin, şimdi de yeni vívofit® jr. adlı ürünüyle çocukları hedefliyor.

Bir saat gibi bileğe takılan vívofit® jr.’ı kullanan çocuklar; yatak toplama, diş fırçalama ve oyuncak toplama gibi günlük görevlerini yaptıkça puan kazanıyor. Tüm başarıları ve aktiviteleri ise ebeveynlerin de görebilmesi için mobil uygulamada kayıt altında tutuluyor. İçinde bol bol oyun oynamanın da olduğu tüm bu aktiviteler eğlenceli olacak şekilde ayarlanmış. Ürünün kendisi ise darbelere dayanıklı ve giyimi rahat şekilde tasarlanmış. Garmin’e göre vívofit® jr.’ın asıl amacı çocuklara faydalı alışkanlıklar kazandırmak.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Yanıt Bırak